تور گرجستان

تور گرجستان

مرکز گردشگری و جهانگردی آتریسا گشت ( آریا ماهان کبیر ) مجری برگزار کننده تخصصی تور گرجستان در ایران

گرجستان کشوری در قفقاز بین دریای خزر و دریای سیاه است. این کشور به قدری زیباست که مردم گرجی آن را هدیه از طرف خدا می دانند.

گرایش مذهبی این مردم به سمت ارتدکس می باشد و پیرو ارتدکس گرجی می باشند.

زندگی بشری در گرجستان به 2 میلیون سال پیش می رسد که گروهی از انسان های گرجی اولیه در آن می زیسته اند.

مردم بشاش و زنده دل گرجستان منتظر بهانه ای برای گرفتن جشن و شادی می باشند و در مناسبت های ملی و یا مذهبی جشن های با شکوه برگزار می کنند.

جشن سال نو میلادی به مدت یک ماه، جشن علیلو 15 روز پس از سال نو که ریشه ای ملی و مردمی دارد، جشن بزرگ گل که جشن مردمی است، کارناوال های سنتی، نمونه ای از جشن های بسیار با شکوه این کشور می باشد.

باتومی گرجستان
گرجستان تور
چشمه های آب گرم ملقب به آب حیات گرجستان سالانه میلیون ها گردشگر را از کل دنیا به خود جذب می کنند.
تور گرجستان مجری مستقیم

ناحیه قفقاز جنوبی مخصوصا کشور گرجستان مرکز آتش فشان های فعال زمین شناسی می باشد که از نشانه های آن وجود چشمه های آبگرم و معدنی در آن می باشد.

چشمه های ملقب به آب حیات کشور گرجستان عبارتند از : چشمه های آبگرم و رادیو اکتیویته ” تسقالتوبو ” ، چشمه های معدنی قلیایی- کربنیک مرکز آسایشگاهی بورجومی ، چشمه منجی ، چشمه قلیایی – نمکی سایرمه ، لوگلا ، زواره ، چشمه گوگردی – قلیایی تفلیس.

باتومی از شهرهای بسیار زیبا و بندری گرجستان می باشد و همچنین طرفداران بسیار در کشورهای ایران دارد. سواحل دریا و بلوار اصلی این شهر از جاذبه های آن می باشد. پارک دلفینها، آکواریوم باتومی، کلیساها، پارک آبی، دریاچه نوریلگی، آبشار ماخونتستی، مساجد قدیمی از جاذبه های گردشگری این شهر است.

برنامه سفر به گرجستان

تور گرجستان

خدمات تور: 

بلیط رفت و برگشت

ترانسفر فرودگاهی

بیمه مسافرتی

تور لیدر فارسی زبان

سیم کارت رایگان

اقامت به همراه صبحانه

تور کشور گرجستان

اینفوگرافی تور گرجستان

برخی تور های محبوب ارائه شده توسط آتریسا گشت:
تور روسیه

تور سوچی